Mesaj gönder
products

240VAC Fotodinamik Terapi Makinesi / LED Cilt Gençleştirme Makinesi ISO13485 Sertifikalı

Temel bilgi
Sertifika: CE, CE, ISO, ISO13485, CE
Detay Bilgi
Sertifika: CE, CE, ISO,SISO13485, CE Giriş gücü: 110-240VAC, 50-60Hz
Hedef Kullanıcılar: plastik cerrah,güzellik salonu,spa,cilt kliniği,stüdyo özellik: Akne Tedavisi, Kan Damarları Kaldırma, Pigment Kaldırma, S
Çalışma gürültüsü: <60 dB (A) Garanti: 1 yıl
Satış sonrası servis sağlanan: Çevrimiçi destek Çalışma mesafesi: 6cm±1cm
Vurgulamak:

240VAC Fotodinamik Tedavi Makinesi

,

ISO13485 Fotodinamik Tedavi Makinesi

,

Fotodinamik LED Cilt Gençleştirme Makinesi


Ürün Açıklaması

Güzellik Ekipmanları PDT LED Işıklar terapi Spa kullanımı için Cilt Gençleştirme

 

 

pdt led ışık tedavisi makinemiz aşağıdaki gibidir:
En gelişmiş teknoloji olan PDT cilt gençleştirme sistemi, hücre aktivitesini artırmak ve metabolizmayı iyileştirmek için hedef cilt dokularına etki etmek için %99 ışık saflığına sahip Amerikan orijinal LED fotobiyolojisini kullanır.Işık sinyalini iletmek için özel bir teknolojidir.LED tedavisi, geleneksel cilt bakım ürünleri için ulaşılamayan cilt üzerinde hiçbir termal etki, yaralanma ve rahatsızlık olmadan gelir.

LED ışık tedavisinin cilt yaşlanmasının çeşitli yönlerinin tedavisinde etkili olduğu gösterilmiştir.Çok sayıda çalışma, ince kırışıklıklar, benekli hiperpigmentasyon, dokunsal pürüzlülük ve solgunlukta iyileşme olduğunu göstermiştir.Bu sonuçlar hem kolajen üretimi hem de proliferasyonu arttırarak desteklenmektedir.

 

LED ışık renkleri
Kırmızı: Hücre büyümesini teşvik etmek, hücre canlılığını iyileştirmek, gözenek boyutunu azaltmak, hücreleri kollajen üretmek için uyarmak, dermis yapısını kalınlaştırmak ve yeniden yapılandırmak, pürüzsüzleştirmek ve cildin elastikiyetini artırmak için lif hücreleri tarafından tamamen emilen kırmızı ışık


Mavi: Mavi ışık, aknedeki propionibakteri metabolitindeki porfirinin ışık absorpsiyon zirvesiyle eşleşir. Porfirinin uyarılmasından sonra, bakterileri öldürmek ve akneyi gidermek için yüksek oksidasyon ortamı oluşturan birçok singlet aktif oksien üretilir.


Sarı: Sarı ışık, kan damarlarının ışık absorpsiyon zirvesiyle eşleşir, termal etki olmadan güvenli ve etkili bir şekilde mikro sirkülasyonu iyileştirir, hücre aktivitesini düzenler ve cilt problemlerini etkili bir şekilde iyileştirir, kollajenin doğal yenilenmesini arttırır ve fibroblast ve elastin üretimini uyarır. cilt tonunu iyileştirir ve ince çizgileri azaltır.

Infared: Anti-inflamasyon, ağrıyı azaltır, yara iyileşmesini destekler, postoperatif onarım

İletişim bilgileri
Sincoheren

Telefon numarası : +8613671312368

Naber : +8613671312368