Mesaj gönder
products

Erkek Bacak Ve Karın 120hz Ems Şekillendirme Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Sincoheren
Sertifika: ISO13485
Model numarası: Sinco-HIEMT
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: $2500~$3500 per set
Ambalaj bilgileri: Alüminyum kasa, 73cm*70cm*116cm ,84KG
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A
Yetenek temini: haftada 5 set
Detay Bilgi
İsim: Erkeklerin Bacakları ve Karınları İçin EMS Sincosculpt Vücut Şekillendirme Makinesi anahtar kelime: Vücut Şekillendirme Makinesi
Etki: Kas inşa edin, yağı azaltın, pelvik taban kasını onarın kulplar: 4 Kol + pelvik taban kas onarım kolu seçeneği
Çalışma Frekansı: 1-120Hz Satış Sonrası Hizmet Sağlandı: Ücretsiz yedek parça, Çevrimiçi destek, Saha kurulumu, komisyon
Özellik: Kilo kaybı GW: 74kg
Vurgulamak:

erkek ems heykel makinesi

,

bacaklar ve karın ems heykel makinesi

,

120hz ems heykel makinesi


Ürün Açıklaması

Erkeklerin Bacakları ve Karınları İçin EMS Sincosculpt Vücut Şekillendirme Makinesi

 

 

Sincosculpt nedir?

 

Estetik amaçlı tasarlanmış, daha yüksek yoğunluklu 4(dört) aplikatöre sahip Sincosculpt cihazı.Sadece YAĞ YAKMAK değil, aynı zamanda KAS OLUŞTURDUĞU için invazif olmayan vücut şekillendirmede en son teknolojidir.

 
Ek olarak, tedavi anestezi, kesi veya rahatsızlık gerektirmez.Aslında, cihaz 20.000'den fazla ağrısız egzersiz veya çömelme eşdeğerini gerçekleştirirken, hastalar arkalarına yaslanıp rahatlayabilirler.

 

 

 

İşte EMS hakkında bilmeniz gereken 3 şey:

 

1. HI-EMT.Bu kısaltma, Yüksek Yoğunluklu Odaklı Elektro-Manyetik (HI-EMT) alan teknolojisi anlamına gelir.Bu, EMS'nin arkasındaki güvenli ve etkili teknolojidir.HI-EMT teknolojisi, tedavi alanında kısa süreli güçlü kas kasılmaları sağlar.Bu supramaksimal kas kasılmaları, gönüllü kasılmalarla elde edilemez.Kas dokusu bu kasılmalara maruz kaldığında, bu tür aşırı ve stresli koşullara uyum sağlamak zorundadır.Doku bunu iç yapısını yeniden şekillendirerek yapar ve bunu yaparken kas yapar ve yağ yakar.Bu, kas yoğunluğunun artmasına, hacmin azalmasına, daha iyi tanımlamaya ve gelişmiş tonlara yol açar.

 

2. Hızlı ve etkili.Araştırmalar, EMS'nin yağı %19 oranında azaltabildiğini ve aynı zamanda karın kas kütlesini %16 oranında artırabildiğini gösteriyor.EMSculpture, BMI'si 25'in altında olan ve diğer yağ azaltma tedavileri için ideal aday olmayabilir olanlar için çekici bir tedavi seçeneğidir.Bu ağrısız seanslar yaklaşık 30 dakika sürer ve hastalara istedikleri sıkı, sıkı vücudu vermek için Cool Sculpting gibi diğer tedavilere eklenebilir veya istiflenebilir.

 

3. Bağırsaklar ve izmaritler.EMS, yalnızca egzersiz ve diyet yoluyla vücut şeklini geliştirmek isteyenler için genellikle en sinir bozucu alanlar olan karın ve kalçalardaki inatçı yağ birikintileri üzerinde özellikle etkilidir.

 

 

Özellikler:

 

teknoloji EMS Elektriksel Kas Stimülasyonu
İşletim sistemi Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Elektromanyetik
Dilim İngilizce ve diğerleri
kulplar 2 Kol / 4 Kol
Malzeme ABS+Paslanmaz Çelik
Renk Beyaz
Voltaj 110V/220V 50-60Hz
Paket boyutu 71*61*112 CM
GW 74kg

 

 

Arayüz Ekranı

Erkek Bacak Ve Karın 120hz Ems Şekillendirme Makinesi 0

 

 

Önce ve sonra

Erkek Bacak Ve Karın 120hz Ems Şekillendirme Makinesi 1

 

SSS

 

S: EMS nedir?

C: EMS, anında ve uzun vadeli vücut şekillendirme için sadece birkaç 30 dakikalık seanslarda invaziv olmayan bir şekilde kasları oluşturmaya ve şekillendirmeye yardımcı olan FDA onaylı tek cihazdır.EMS ayrıca, yağ ve kas şekillendirme için tek 2'si 1 arada tedaviyi oluşturan yağ hücrelerini ortadan kaldırır ve sonuçlar endüstride benzersizdir.

 

S: EMS nasıl çalışır?

C: İnvaziv olmayan HI-EMT (Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Elektromanyetik) teknolojisi, gönüllü kasılmalarla elde edilemeyen 20.000 derin ve güçlü kas kasılmasını indükler.

Güçlü kasılmalara maruz kaldığında, kas dokusu böyle aşırı bir duruma uyum sağlamak zorunda kalır.Kas geliştirme ve vücudunuzu şekillendirme ile sonuçlanan iç yapısında derin bir yeniden şekillenme ile yanıt verir.

 

S: EMS ile herhangi bir kesinti var mı?

C: EMS non-invazivdir ve iyileşme süresi veya tedavi öncesi/sonrası hazırlık gerektirmez.Kas kasılmalarından oluşan laktik asit, tedavi döngülerinin 3. aşamasında dışarı atıldığından normal aktivitelerinize geri dönebileceksiniz.

 

S: EMS hangi alanları tedavi eder?

C: Şu anda EMS, karın bölgesini kas güçlendirme ve yağ azaltma için ve ayrıca kalçaları kaldırma ve hacimlendirme için tedavi ediyor.

 

S: EMS ile ne gibi sonuçlar bekleyebilirim?

C: Karın bölgesindeki yağlarda %19-23 kalıcı azalma ve kas liflerinde %16 artış bekleyebilirsiniz.Popo kaldırma için 4-4,5 cm'lik bir kaldırma bekleyebilirsiniz ve aynı zamanda popo orta kısmındaki hacim görünümünü de arttırabilirsiniz.

 

İletişim bilgileri
Sincoheren

Telefon numarası : +8613671312368

Naber : +8613671312368